Zaposlitev

Adria d.o.o. je največji gospodarski subjekt v Občini Ankaran, ki na 20ha velikem turističnem resortu nudi svojim gostom dejavnost hotelirstva, gostinstva in kampa. V zadnjih petih letih beležimo konstantno rast podjetja na vseh področjih in z ambicioznimi načrti za prihodnost želimo v svoje vrste povabiti ljudi, ki so pripravljeni z nami deliti svoje znanje, izkušnje in osebne vrednote.

Prosta delovna mesta

V svoje vrste vabimo kandidate za delo v kuhinji in strežbi.

Kuhar

Opis del in nalog:
- samostojno pripravljanje jedi iz ponudbe gostinskega obrata
- priprava jedi v penzionski ponudbi in priprava jedi po naročilu.

Pričakujemo:

- srednja poklicna izobrazba
- dobro znanje slovenskega jezika
- znanje s področja gostinstva in vsaj 2 leti izkušenj v kuhinji

Nudimo:

- zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
- možnost nastanitve

Kuharski pomočnik

-pomoč v kuhinji

-priprava sestavin za kuhanje

-pomožna dela v skladu z navodili vodje

-Dokončana poklicna šola ali srednja strokovna šola

-Izkušnje: 1 leto

-Poskusna doba: 1 mesec

-Oblika zaposlitve: določen čas

Nudimo:

- zaposlitev za določen čas

Natakar

Opis delovnega mesta:

- strežba hrane in pijače
- ostala pripravljalna in druga dela

- osnovno znanje nemškega, italijanskega in angleškega jezika
- 2 meseca delovnih izkušenj
- osnovno poznavanje operacijskih sistemov
- osnovno znanje dela z bazami podatkov

Nudimo:

- zaposlitev za določen čas, polni delovni čas
- možnost podaljšanja pogodbe za nedoločen čas

Starostne omejitve ni. Svoje prošnje nam lahko pošljete na tajnistvo@adria-ankaran.si ali po pošti na naš naslov.

Dijaško in študentsko delo

Receptorka

V wellness centru iščemo receptorko z znanjem italijanskega in še enega tujega jezika. Pričetek dela v mesecu maju. Za informacije pokličite na 051 259 451.

Praktično usposabljanje

Z veseljem nudimo priložnost pridobitve novih znanj dijakom in študentom, ki želijo opravljati praktično usposabljanje (v sklopu prakse) pri nas. Svoje prošnje nam lahko pošljete na tajnistvo@adria-ankaran.si ali po pošti na naš naslov.
  • Sezona 102. 01.- 25. 03., 08. 10.- 29. 12.
  • Sezona 225.03.-11.06., 10.09.-08.10.
  • Sezona 311.06.-09.07. , 20.08.-10.09., 29.12.2016-01.01.2017
  • Sezona 409.07.-20.08.
  • Sezona 519.07 - 22.08.
  • Sezona 615.07 - 19.08.
  • Sezona 726.08.-01.09.