Povpraševanje
info: +386 5 663 73 00

Postajališče za avtodome

Lepo pozdravljeni vsi ljubitelji kampiranja!

Z veseljem Vam sporočamo, da smo odprli postajališče za avtodome tudi v našem kampu. Čakajo Vas lepo urejene parcele z električnim priklopom in razgledom na morje, vonjem po borovcih, lepe sprehajalne poti...in bogata dodatna ponudba našega resorta Adrie Ankaran.

Postajališče je odprto med 4.11.2011 in 8.4.2012 in Vam nudi dve opciji:

  • Postajališče - osnovno: cena 12 € na avtodom ( cena zajema postajališče s priklopom elektrike in in kemični WC)
  • Postajališče - wellness: 20 € na avtodom (cena zajema postajališče, priklop elektrike, kemični WC, kopanje za 2 osebi za 2 uri v Wellness centru v kampu, ki nudi ogrevano morsko vodo, različne vodne masaže, jakuzzi, otroški bazenček, prijeten barček in lep pogled na morje)

 

KO SE PRIPELJETE DO NAS....

V času obratovanja postajališča za avtodome, ko je Kamp uradno zaprt, se ob vsakem obisku prijavite na hotelski recepciji, ki se nahaja 50m stran od recepcije kampa (naravnost po cesti mimo recepcije kampa in desno mimo rumene zgradbe bowlinga do velikega parkirišča, ki pripada hotelu Convent). Na recepciji hotela se lahko prijavite kadarkoli, saj je odprta 24 ur na dan. Prijaviti se morajo vse osebe (plačilo turistične takse 0,51€ na osebo na noč). Odhod drugega dne je do 21.ure zvečer, tako, da lahko v miru uživate v dodatni ponudbi našega kampa.

Ob prijavi prejmete številko parcele z vstopno in izstopno magnetno kartico (za katero plačate 10€ kavcije) in jo ob odhodu vrnete na recepcijo hotela (kjer Vam vrnejo kavcijo 10€). Vhod na postajališče je skozi vhod v kamp, ki se nahaja ob recepciji kampa na začetku resorta. Ob prijavi vašega avtodoma prejmete tudi zemljevidek kampa, ki Vam nazorno pokaže, kje se določene parcele, namenjene postajališču, nahajajo. Prosimo Vas, da kljub obilju prostora, ostanete na parceli, ki je pripravljena za Vaš avtodom. Električne omarice bodo na določenih mestih odprte in sami se boste lahko priklopili na elektriko. Če izberete opcijo postajališče - wellnes, v wellness centru pokažete le račun, ki ga prejmete ob prijavi in ta velja kot vstopnica v topli morski bazen za 2 osebi za 2 uri. 

V tem prvem - poskusnem - letu obratovanja postajališča Vam žal ne moremo ponuditi izpusta za kemične wc-je, niti oskrbe z vodo. 

Ponujamo pa dobro povezavo wi-fi po celotnem območju resorta. Na hotelski recepciji si lahko kupite geslo, ki Vam velja določeno število ur in si z obiskom spleta popestrite kako urico uživanja pod borovci!

DODATNA PONUDBA RESORTA ADRIA ANKARAN:

Wellness center z ogrevanim morskim bazenom, savnami, fitnesom, solariji in masažami.

Bowling z mini igralnico namiznega nogometa, bilijarda, dobro glasbo in barom.

Dobro mediteransko kuhinjo našega hotela Convent, katerega restavracijo lahko obiščete vsak dan do 21. ure.

Športi, kot so tenis, mini golf, namizni tenis, odbojka na mivki, nogomet ali košarka so primerni tudi za hladnješi čas leta.

Sprehodi po kampu ali pa izleti v bližnjo okolico (Koper, Kopersko zaledje s Koštabono in Pomjanom, Izola, Piran, Italijanske Milje s četrtkovimi sejmi, Trst z lepim gradom Miramare, Rilkejeva pot po visokem klifu do Sesljana in Devinskega Gradu.

Razloge za obisk postajališča za avtodome v Kampu Adria Ankaran bi lahko še naštevali, a pridite rajši sami in si izberite kako boste preživeli vaš vikend ali par prijetnih dni v naši družbi kar sami!

V upanju, da se ustavite v Kampu Adria Ankaran Vas prisrčno pozdravljamo in Vam želimo varno vožnjo in veliko lepih trenutkov na poti!


Predstavitev

Hotel&Resort Adria Ankaran leži v središču naselja Ankaran, le 5 km od mesta Koper. Tik ob morju, v senci borovcev in oljk, v pravi mali zeleni oazi ponuja številne možnosti za aktivno preživljanje počitnic in odmik od vsakdanjega vrveža.

Aktualno

POMLADNO RAZVAJANJE

Privoščite si oddih v idiličnem Ankaranu že za 35 €. Razvajali vas bomo z našo bogato ponudbo za aktivno in sproščeno preživljanje prostega časa...